Кошик
78 відгуків
ТОВ "Фарбы"
+380 (63) 456-16-50
+380 (98) 944-73-89

Обладнання для автокондиціонерів CTR Denso Group

У цій рубриці представлені станції для заправки автокондиціонерів CTR DENSO GROUP (Італія-Японія).

Фабрика CTR знаходиться в найбільшому промисловому центрі Італії в місті Парма.

З 2010 року фабрика увійшла в концерн DENSO, Японія і стала постачати заправні станції та комплектуючі для автокондиціонерів на ринки Європи і Японії.

У лінійці заправних апаратів CTR представлені станції: KHEOS PLUS, ARTIKA, ASTRA PLUS, KRISTAL на фреоні 1234yf і промивна установка для автокондиціонерів AllClean. Всі установки мають оновлювану базу даних за заправним обсягами на SD карті, русифіковані, на контрольних манометрах станцій виділені області робочого тиску, заправні шланги станції довжиною 2,5 метра мають приєднувальні гайки збільшеного розміру 3/8 дюйма. Встановлення CTR забезпечуються в україні фірмовою гарантією 1 рік.

KHEOS PLUS Автоматична станція для заправки і обслуговування автомобільних кондиціонерів, що працюють з фреоном R-134a. з автоматичним режимом заправки масла в автомобілі.

ARTIKA на відміну від KHEOS PLUS оснащена трьома баночками: для відпрацьованого масла, свіжого масла і для UV-барвника. Установка має на приладовій панелі ручний вентиль для заправки масла і UV-барвника. Ще однією відмінністю цієї установки є наявність надувних коліс, що полегшують переміщення по території автосервісу. Установка ARTIKA поставляється не лише на європейський ринок, але й у Японію.

ASTRA PLUS полностью автоматическая станция с тремя баночками и автоматической заправкой масла и UV-красителя, с вакуумным насосом повышенной производительности 170 л/минуту, внутренним баллоном увеличенной емкости – 20 кг, подогревом этого баллона и принтером. Вес установки 85 кг.

KRISTAL для заправки в автомобили фреона марки 1234yf имеет одобрение и сертификацию фирмы Тойота, Япония.

Промывочная станция AllClean с внутренним баком на 18 литров, смотровым стеклом и промывочным насосом высокой мощности 6 л/мин, отлично зарекомендовала себя в Европе и сейчас завоевывает Украину.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner