Кошик
78 відгуків
ТОВ "Фарбы"
+380 (63) 456-16-50
+380 (98) 944-73-89

Діагностичне обладнання

Як раніше, так і сьогодні поломка невеликий деталі автомобіля може спричинити за собою неприємні наслідки. Наприклад, форсунки, як невід'ємна частина паливної системи ряду автомобілів, що вимагають до себе особливої уваги, а іноді і промивки. На якість і тривалість роботи двигуна і всієї паливної системи робить істотний вплив бензин. Різні присадки і домішки, що містяться в паливі, як смола застигають на всій поверхні паливної системи, виводячи її з ладу.

Якщо ви помітили, що витрата палива істотно зріс, двигун на холостих обертах працює нестабільно і втрачена звична динаміка розгону, то вам слід звернутися в автомайстерню, де є стенд для чищення форсунок. Цей прилад дозволяє позбутися від сміття, який змінює форму або напрямок впорскуємої рідини. Сьогодні купити стенд для перевірки і чищення форсунок - не проблема – пропонований автомастерскими асортимент цілком задовольнить потреби покупця у швидкості і якості роботи.

Принцип роботи стенду для форсунок дуже простий: деталь поміщається в ультразвукову ванну. Саме тут відбувається основна чистка від сміття. Потім йде перевірка і налаштування роботи форсунок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner