Кошик
78 відгуків
ТОВ "Фарбы"
+380 (63) 456-16-50
+380 (98) 944-73-89

Пневмоінструмент та аксесуари

Опис

Пневматичні гайковерти, храпавиковые гайковерти, шліфмашинки, зачисні, відрізні, ножівки, дрилі, зубила, аксесуари.

Пневмоінструмент для СТО (інструмент для автосервісу)

Пневмоінструмент Chicago Pneumatic

Готовність до роботи, економічна ефективність і надійність — ось відмінні риси продукції Chicago Pneumatic. З часу заснування у 1894 році компанія неухильно проводила в життя політику виконання вимог замовників та відповідності найвищим стандартам якості, що принесло компанії Chicago Pneumatic популярність у багатьох областях застосування інструменту для загальних робіт, технічного обслуговування та ремонту.
На сьогоднішній день компанія Chicago Pneumatic пропонує ассоритмент з більш ніж 500 товарів, включаючи пневмоприводные ключі, трещеточные ключі, шуруповерти, полірувальні інструменти, шліфувальні машини, дрелі, молотки, пучкові зачисні молотки, спеціальні інструменти та приладдя. В цілому, це самий широкий спектр наявного на ринку інструменту для загальних робіт, технічного обслуговування і ремонту, виготовленого у відповідності з вашими вимогами.

Пневмоінструмент AmPro ( Тайвань) Якість, якому довіряють — девіз компанії AmPro, основним напрямком діяльності якої є виробництво професійного слюсарно-монтажного, спеціального автомобільного інструменту.
Високий рівень організації виробництва від проектування до кінцевого продукту і тотальний контроль якості дозволили компанії AmPro завоювати серця багатьох споживачів по всьому світу. Сьогодні, з більш ніж двадцятирічним досвідом, компанія AmPro утвердилася як міжнародний лідер у забезпеченні інструментом вищої якості у більш ніж 62 країнах, у всьому світі включаючи Сполучені Штати, Європу, Австралію, Японію, Китай, Індію, Південну Африку, Росію.
Ми сподіваємося, що чудовий дизайн, висока якість та широкий асортимент дозволять Вам отримати справжнє задоволення від роботи з нашою продукцією - інструментом для Сто.
Наші переваги:
• Ексклюзивна марка
• Висока якість інструменту і сервісу
• Асортимент більше 15000 позицій
• Збалансована цінова політика
• Спеціальна програма для автосервісів

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner